Odcinek 96. Album „Say yes to the adventure”

Witajcie!

Album, który dzisiaj Wam prezentuję, narodził się w mojej głowie w momencie gdy zobaczyłam papiery Zoju Design. Po prostu wiedziałam, że powstanie z nich album i to w niedługim czasie. Kto mnie zna, to  wie, że moje albumy powstają zazwyczaj z zapomnianych przez wszystkich kolekcji, ale tym razem było całkowicie inaczej!

Album ma wymiary 23x24x7 cm i pomieści ogromną ilość zdjęć formatu 10×15. Na okładce użyłam super miękkiego welurowego materiału w kolorze musztardowym, napisu z kolekcji, ramki z żywicy, elementów wyciętych z kolekcji oraz tekturek dedykowanych tym papierom od Fabryki Weny.

Baza albumowa jest w kolorze ciemnozielonym – idealnie pasowała mi do tej kolekcji, a maty pod zdjęcia wykonałam w kolorze craft. Jako, że kolekcja posiada wiele dodatków do wycinania, nie musiałam dokładać za wiele od siebie. Dodałam jedynie dwa kolory wosku na każdej ze stron, kilka wycinanek listków w kolorze brązowego złota i craftowym oraz taśmy washi w korespondujących kolorach.

Nowością w tej pracy jest skorzystanie z folii, jako strony albumowej (co najbardziej widoczne jest na filmie) oraz elementy otwierające się w raz z otwarciem strony (tzw. pop-up).

Jestem bardzo dumna z tego albumu, a Wy co myślicie ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.